WYS. 24H! Lampka nocna biurkowa dziecięca MIŚ LED 2,5W na prezent dla dziecka

Lampka Miś w kolorze białym będzie idealnym dodatkiem do dziecięcego pokoju.Głowa zwierzaka została zbudowana z delikatnie przepuszczającego światło plastiku, a w środku ukryto energooszczędne diody LED.Możliwe jest korzystanie z trzech poziomów rozświetlenia, dzięki którym uzyskasz światło jasne lub przytłumione.Zasilanie jest możliwe za pomocą dołączonego kabla USB z sieci lub gniazda komputera.

Więcej szczegółów

Dostawa w 24h!

89,90 zł

Darmowa wysyłka od: 300 zł

Opis

Wykończenietworzywo sztuczne
Kolorróżowy
Średnica (cm)19
Wysokość (cm)25,5
Moc żarówki (Wat)LED 2,5W IP20 3000K Żywotność: 20000h Liczba cykli włączeń/wyłączeń: 10000 Moc strumienia świetlnego: 10lm - 30lm - 70lm Niewymienne źródło światła.
Źródło światła w komplecieTak
Obszar działaniaW każdej lampce elementem świecącym jest głowa zwierzaka
Typ włącznika:Dotykowy w lampie
Informacje dodatkoweCertyfikaty: CE, RoHS
Gwarancja (miesięcy)24

Więcej informacji

Lampka Miś w kolorze białym będzie idealnym dodatkiem do dziecięcego pokoju. Głowa zwierzaka została zbudowana z delikatnie przepuszczającego światło plastiku, a w środku ukryto energooszczędne diody LED. Możliwe jest korzystanie z trzech poziomów rozświetlenia, dzięki którym uzyskasz światło jasne lub przytłumione, sprzyjające zasypianiu.Zasilanie jest możliwe za pomocą dołączonego kabla USB. Zasilanie jest możliwe za pomocą dołączonego kabla USB z sieci lub gniazda komputera.

Produkty powiązane