FACHOWE DORADZTWO

Masz wątpliwości? Szukasz porady? Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Nasza infolinia czynna jest w wtorek lub czwartek (w godzinach od 10.00 do 14.00) pod adresem email : powerage.sklep@gmail.pl

 

DOSTĘPNOŚĆ I GWARANCJA

Wszystkie towary są fabrycznie nowe - pochodzą bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz oświetlenie z pełnym i bezproblemowym wsparciem serwisowym.

Gwarancja producenta 24-miesiące.

 

WYSYŁKI I ODBIORY

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. 

Niezależnie od ilości przedmiotów zakupionych u nas w ciągu jednego dnia (również w ramach innych naszych aukcji) płacisz tylko za jedną usługę transportową. Porównaj koszty transportu z ofertami innych firm, a przekonasz się, że warto kupić właśnie w POWERAGE. U nas zakupione przez Ciebie wartościowe towary otrzymasz szybko i bezpiecznie.

POWERAGE działa tylko w Internecie, pod tym adresem nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.

 

ZAMÓW KILKA PRODUKTÓW I ZAPŁAĆ ZA WSZYSTKO TYLKO RAZ.

KUPUJĄC W POWERAGE ZYSKUJESZ WIĘCEJ!

14 DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Nasze główne przykazanie mówi, że zakupy w POWERAGE muszą oznaczać 100% zadowolenia. Dlatego oferujemy ci 14-dniową gwarancję satysfakcji! Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu 14dni od daty odebrania przesyłki.

Reklamacje oraz zwrot towaru zakupionego przez Internet należy odesłać na adres wskazany przez Dział Wsparcia Technicznego POWERAGE.

 

O FIRMIE

POWERAGE                                                KONTO BANKOWE:

ul. Stołeczna 99                          Crédit Agricole 75 1940 1076 3163 7950 0000 0000

05-083 Zaborów

NIP:534-192-96-62, REGON:364183375

POWERAGE działa tylko w Internecie, pod tym adresem nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.