Ostatnia Blogi

Nature to najnowsza kolekcja lamp inspirowanych naturą.

Wysłany przez: Joanna Olszowska W: Category 1 Na: czwartek, października 6, 2022 Komentarz: 0 Uderzać: 2116

Nature to najnowsza kolekcja lamp inspirowanych naturą. Drewniany, bukowy abażur sprzyja projekcji delikatnego światła, tworząc ciepły i przyjemny efekt. Lampy produkujemy w czterech rozmiarach dzięki czemu z kilku luźno zwieszonych lamp, można uzyskać ciekawą, świetlną kompozycję.

Czytaj więcej

Kula solarna LED ogrodowa zmieniająca kolory RGB na pilot

Wysłany przez: Joanna Olszowska W: Category 1 Na: niedziela, kwietnia 5, 2020 Komentarz: 0 Uderzać: 2285

Kula solarna LED z funkcją zmiany barw tworzy szczególny nastrój na zewnątrz budynku, wszędzie tam, gdzie się znajdzie, czy to na powierzchni wody stawu ogrodowego, czy też gdy wetkniemy ją w grunt, korzystając z grota ziemnego. Wewnątrz solidnego kulistego korpusu PMMA oprócz modułu słonecznego, zainstalowano również diody LED RGB i białe diody LED, które zapewniają fascynujące efekty świetlne. Kula sterowana jest za pomocą pilota. 

ZOBACZ OFERTĘ

Czytaj więcej

Nowoczesny plafon ścienny lub sufitowy AIDA z regulacją ramion i kąta nachylenia światła

Wysłany przez: Joanna Olszowska W: Category 1 Na: piątek, kwietnia 3, 2020 Komentarz: 0 Uderzać: 1239

Nowoczesny plafon jednopunktowy, mogący mieć zastosowanie jako kinkiet i jako plafon sufitowy. Zaletą tej oprawy jest możliwość regulacji ramion i kąta nachylenia światła. Lampa, w której ułożenie ramion i kąt padania światła, może być ustawiony w zależności od potrzeb użytkownika. Lampa malowana proszkowo na kolor antracytowy. Źródło światła E27.

ZOBACZ OFERTĘ

Czytaj więcej

Kolekcja Bloom, zyskała szerokie grono zadowolonych klientów

Wysłany przez: Joanna Olszowska W: Category 1 Na: poniedziałek, marca 2, 2020 Komentarz: 0 Uderzać: 1393

Kolekcja Bloom, zyskała szerokie grono zadowolonych klientów i w szybkim tempie stała się bestsellerem. To, co wyróżnia produkty z tej linii, to minimalistyczna forma. Modne w tym sezonie szklane kule oplatają ramiona lampy, interesujący efekt tworzą dwa rozmiary stosowanych kloszy: fi 14cm i fi 20cm. W kolekcji posiadamy również pojedyncze lampy wiszące z kloszem o średnicy 30cm. Kolekcja pięknie prezentuje się w każdego rodzaju wnętrzach, nowoczesnych salonach i jadalniach, a w prezentowanej wersji 4 płomiennej, również zwieszona w szeregu nad blatami kuchennymi lub w wąskich holach. 

ZOBACZ OFERTĘ

Czytaj więcej

Świetne pomysły, które dzieci pokochają lampki nocne dla dzieci POLUX

Wysłany przez: Joanna Olszowska W: Category 1 Na: środa, października 10, 2018 Komentarz: 0 Uderzać: 1750

Lampka zwierzak marki POLUX to idealna dekoracja do pokoju dziecięcego. Trójstopniowa regulacja pozwala na dopasowanie jasności światła. Dzięki naszemu oświetleniu, od lamp sufitowych oświetlających cały pokój po subtelne nocne lampki, dzieci nie tylko czują się, ale po prostu są bardziej bezpieczne. Wszystkie oferowane przez nas lampy dla dzieci poddawane są rygorystycznym testom i są bezpieczne.

ZOBACZ OFERTĘ

Czytaj więcej

Dla każdego znajdzie się miejsce przy najlepszym stole w mieście

Wysłany przez: Joanna Olszowska W: Category 1 Na: piątek, maja 5, 2017 Komentarz: 0 Uderzać: 2078

Tego lata najgorętsze miejsce w mieście można znaleźć tuż pod bokiem. Wystarczy dodać stoły, miejsca do siedzenia i mnóstwo latarenek budujących odpowiednią atmosferę.

Czytaj więcej

Showing 1 - 6 of 6 items